Краматорськ. Краматорська загальноосвітня школа I-III ступенів № 5 Донецької області Краматорської міської ради

Бібліотекар Чупріна Анетта Анатоліївна

Бібліотека школи є її структурним підрозділом, який здійснює бібліотечно-інформаційне, культурно-просвітницьке забезпечення навчально-виховного процесу в урочний і позаурочний час. Свою діяльність організовує спільно з педагогічним колективом, відповідно до планів роботи і регламентуючої документації, що затверджується директором закладу.

У своїй діяльності бібліотека керується Законом України «Про освіту», Законом України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», іншими законодавствами та нормативно-правовими актами.

Рік заснування бібліотеки 1950

Місце розташування – 4 поверх школи, загальна площа 63м2. В наявності читальний зал на 4 столи, 31 стелаж з літературою.

Фонд бібліотеки : 11435 підручників, та 9100 примірників художньої літератури.

В бібліотеці зараз немає комп’ютерної техніки, працює 1 спеціаліст з вищою освітою.

Види видань бібліотеки:

- Фонд підручників і навчальних посібників;

- Довідково-інформаційний фонд (словники довідники енциклопедії);

- Фонд художньої літератури;

- Фонд періодичних видань і науково-методичної літератури для вчителів.

Пропаганда книги ведеться на допомогу шкільній програмі; на допомогу вчителю; по профорієнтації; за допомогою книжкових виставок і книжкових полиць; спільно з заходами міських бібліотек.

В умовах оновлення суспільства, відродження національної культури вся робота бібліотеки і педагогічного колективу проводиться в пошуках нових шляхів, нових форм і методів по забезпеченню інформаційних

Увага! Вибір підручників!

/Files/images/18/2/pdruchniki/32BFE230-CE17-4FE4-8C8F-99B55FA4F5CD.jpg/Files/images/18/2/pdruchniki/A34CBE76-8EBA-42C5-B1D8-0B5BA2476BD3.jpg

/Files/images/18/2/pdruchniki/1.png